KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7663063
nr 766 3063
Etsningar
4 st, samramade, signerade, "Hur Pablo blev Picasso", 30/60
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:04:43
550 kr
500 kr